Глуховчанін в моторошний спосіб звів рахунки з життям

Происшествия

Моторошна подія сколихнула весь Глухів - місцевий житель в страшний спосіб звів рахунки з життям. Достовірно невідомо, що саме змусило чоловіка скоїти суїцид, до того ж у такій спосіб - він вилив на себе бензин і без зволікання підпалив сірник.

Що ж відбувається в урочищі "Борок"?

Происшествия

За даними небайдужих містян стало відомо про вирубку дерев у межах урочища «Борок».На перший погляд те, що відбувається, надагує акт вандалізму, а хто за цим стоїть і на яких підставах це здійснюється - досі незрозуміло. Тому, поки що ця ситуація схожа на екологічну катастрофу – там, де раніше містяни прогулювались і відпочивали, зараз лежать колоди дерев та валяється гілля.

За даними небайдужих містян стало відомо про вирубку дерев у межах урочища "Борок". Фото, які вони опублікували на сторінці Співдружності Добрих Глухівчан у Facebook, говорять самі за себе.

В Глухове неизвестные подорвали автомобиль

Происшествия

Вечером 9 марта в Глухове под автомобилем Skoda Octavia, который был припаркован возле дома по ул.Циолковского, сработало взрывное устройство, сообщает пресс-служба МВД Сумской области. В результате автомобиль получил повреждения. Пострадавших нет. Милиция выясняет обстоятельства и разыскивает возможных свидетелей происшествия.