Практика у Глухівському вищому професійному училищі

1 та 2 березня у Глухівському вищому професійному училищі пройшли два види виробничої практики. Учні 11 та 8 груп отримали свої кваліфікації відповідного рівня. 

Виробнича практика є періодом професійно-практичної підготовки учнів професійно-технічних навчальних закладів. Вона проводиться безпосередньо на робочих місцях з метою подальшого розвитку та удосконалення набутих учнями знань, умінь і навичок та їх спроможності до виконання завдань сучасного виробництва у відповідності до вимог Держстандарту ПТО України.

Вихідний контроль передбачає проведення поетапної кваліфікаційної атестації, складовою якої є кваліфікаційна пробна робота. Результатом кваліфікаційної атестації є присвоєння учням кваліфікації відповідного рівня.

Відбулась поетапна кваліфікаційна атестація учнів 8 групи (майстер виробничого навчання – Ломакіна Олена Павлівна) за професією «Оператор комп’ютерного набору» ІІ категорії та учнів 11 групи (майстри виробничого навчання – Румянцева Марина Юріївна, Непомнящих Наталія Сергіївна) за професією «Перукар».

 124

GorodІнфо, Глухів             За матеріалами Тищенко Ірини Федорівни, старшого майстра зі сфери послуг

 

Печать E-mail