Анонс тижня: «Нам вдалось привабити інвесторів ідеєю створення першого в Європі Центру коноплетерапії.» - мер Глухова Мішель Терещенко

Про це голова міста повідомив на своїй сторінці у Facebook, додаючи, що це може трапитись через 3 місяці, якраз у період збору врожаю конопель.

Слава міста Глухів невпинно шириться Україною. Якщо раніше про наше місто говорили, як про гетьманську столицю, то після років роботи співробітників Інституту луб’яних культур над виведенням ненаркотичного сорту коноплі та після “Конопляного весілля» по каналу «1+1» популярність «конопляного» містечка набирає обертів.

Світове наукове співтовариство у пошуках ліків для боротьби із раком часто проводить досліди з використанням канабіноїдів (речовин, що містяться у коноплі). Результати таких досліджень дають позитивні результати у боротьбі з раком мозку, грудей, склерозом, хворобою Альцгеймера, хворобою Паркінсона.

За словами мера, коноплярство вже є нашою традицією. Нашим науковцям вдалося створити сорт ненаркотичної коноплі, але із певним вмістом канабіноїдів. Це й стане основою для створення Центру коноплетерапії. Пан Терещенко відзначає, що він не буде схожим на звичайну лікарню, а буде центром краси та відпочинку, де, в першу чергу, місцеві жителі матимуть змогу лікуватись та оздоровлюватись.

 

GorodІнфо, Глухів    

 

Печать E-mail