Забезпечили проведення навчання з питань цивільного захисту

Небезпечні природні явища, аварії, катастрофи, раптовість їх виникнення та швидкість поширення несуть серйозну загрозу як окремій людині, так і суспільству в цілому. Потреба їх попередження та правильність дій при ліквідації наслідків є вимогами Кодексу цивільного захисту населення. Тому 15 та 16 березня у м. Глухів були проведені навчання з питань цивільного захисту.

Виїзні заняття були організовані та проведені Сумським обласним навчально-методичним центром цивільного захисту та безпеки життєдіяльності, Глухівським районним сектором Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області. 48 осіб підприємств, установ, організацій району, фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту м. Глухів, Глухівського та Ямпільського районів взяли участь у навчаннях.

Спеціалістами були продемонстровані: технічні засоби аварійно-рятувальної служби, обладнання рятувальників, тактичні можливості пожежної служби, технічні засоби малої механізації. Слухачі були поінформовані щодо основних алгоритмів поведінки в надзвичайних ситуаціях, особливостей проведення практичних занять на підприємствах та дій населення за сигналами оповіщення, укриття у захисних спорудах та евакуаційних заходів.

GorodІнфо, Глухів    За матеріалами Сумського обласного навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності

 

Печать E-mail