Предлагаемые цветы с доставкой по Путивлю от нашего магазина, вас не разочаруют

Общество

Предлагаемые цветы с доставкой по Путивлю от нашего магазина, вас не разочаруют

В нашем магазине клиентам предлагается высококачественная и надежная доставка цветов в Путивле от настоящих профессионалов своего дела. Наши курьеры ответственно относятся к поставленным задачам, а потому, не заставляют себя долго ждать и доставляют букеты в идеальном состоянии, понимая насколько такой подход важен для клиентов.

Глуховчанін в моторошний спосіб звів рахунки з життям

Происшествия

Моторошна подія сколихнула весь Глухів - місцевий житель в страшний спосіб звів рахунки з життям. Достовірно невідомо, що саме змусило чоловіка скоїти суїцид, до того ж у такій спосіб - він вилив на себе бензин і без зволікання підпалив сірник.

АНОНС ТИЖНЯ: "Творча Майстерня" підготувала для улюблених глядачів «Першу поетичну каву. Втрачений ґудзик»

Культура

Що таке "Творча Майстерня"? Хто ці "майстрині" та "майстри"? І де вони творять свою казку? Такими інтригуючими деталями з нами поділилась РЕЖИСЕРКА цього віночка талановитості та творчості - Анастасія Валько.

Глухівське вище професійне училище запрошує на навчання

Общество

ДНЗ «Глухівське вище професійне училище» багатопрофільний навчальний заклад, який здійснює підготовку робітників для задоволення потреб економіки північного регіону Сумщини згідно з отриманими ліцензіями на здійснення професійно-освітньої діяльності.


ПРИСЛАТЬ НОВОСТЬ У вас есть интересная новость? Хотите чтоб о ней узнали другие?
Присылайте ее нам и она обязательно появится на нашем сайте.