Якщо вам потрібно приховати нерівності стін

Якщо вам потрібно приховати нерівності на ваших стін, або якщо ви бажаєте мати рівну та гладеньку стелю, то кращого варіанту ніж гіпсокартон ви не знайдете. Так можливі і інші рішення цих проблем, ніхто не каже що це панацея, але що стосується простоти та швидкості виконання робіт, то це є один з найкращих варіантів для вас. Вибрати гіпсокартон для певного виду робіт не складе великих труднощів, адже серед тих видів, які є в Україні можна підібрати саме той, який необхідний відповідно до умов його використання. Зараз в нашій країні використовують такі види гіпсокартону як стельовий, стіновий, вологостійкий, вогнестійкий та арочний. Серед зазначених вище п’яти видів, найбільш поширеними є

перші три. Останні два використовуються рідше. Так вогнестійкий використовують, там де є підвищена вогненебезпека. Це такі місця як біля камінів, печей, грубок. Арочний використовують ще рідше, здебільшого на заміну нього використовують стіновий або стельовий вид гіпсокартону. Причиною цьому є вища ціна цього виду матеріалу та його висока затрата. Гарний майстер може вміло використати і стельовий гіпсокартон для арок.

Що до різниці між стельовим та стіновим гіпсокартоном, то вона полягає лише в товщині самого листа (3мм і 9,5-12,5мм відповідно). Вологостійкий відзначається високою здатністю до відштовхування вологи, завдяки своїй низькій гігроскопічності та, що менш важливо, зеленим кольором гіпсокартону. Він використовується там де можлива висока вологість примішення, - це ванна кімната, санвузол, на кухні. При виборі виду гіпсокартону слід детально продумати куди він призначений та наскільки сирим буде примішення де він буде використовуватися.

Окрім виду гіпсокартону його ще можна класифікувати його за розміром. Він буває такий: ширини  0,6м - 1,2м –  призначені здебільшого для невеликих дрібних робіт;
довжини 2,00м – 2,50м – 3,00м – призначені для великих обємних робіт.

Цю характеристику гіпсокартону теж не слід забувати при виборі матеріалу. Саме правильно підібрані вид і розміри, допоможуть вам звести ваші витрати та зусилля до мінімуму і якнайшвидше насолоджуватися затишком та чудовим виглядом вашої оселі.

Профіль гіпсокартонний високої якості є завжди наявним в компанії "Еверест" за адресою zpm-everest.com.ua. Тому якщо він  Вам потрібен, з вами завжди готова співпрацювати компанія "Еверест" , та й ще ряд компаній пропонуючих схожі послуги.