Насіння компанії Monsanto та протруйники насіння ріпаку.

Добрий господар знає, що гарний врожай забезпечується підбором якісного посівного матеріалу, особливо важливо це пам’ятати при купівлі насіння озимого ріпаку. Більш доскональне вивчення біологічних особливостей озимого ріпаку компанією Монсанто, дозволило відібрати сорти з гарним показником галуження, високим вмістом олійності і стійкістю до несприятливих погодних умов. Такі гібриди, як Екзотік, ДК Серенада, Ексель, чудово почувають себе в умовах недостатнього зволоження, а гібриди Екстенд, Екзекютів дають гарний врожай навіть при випадінні надлишкової кількості опадів. Ріпак Монсанто стійкий до морозів і здатен втримати зниження температури навколишнього середовища до -18°C без снігового покриву, а під сніговим покривалом не боїться зниження температури навіть до -30°C. Однак, ця надзвичайно прибуткова культура потребує не тільки знань в сфері обробітку ґрунту і вирощування рослин, а й вірного підбору протруйників насіння.

Насіння ріпаку - компанія Імперія Агро

Протруювання насіння забезпечує максимальну схожість рослин та захист врожаю від шкідливих організмів. Метод протруювання врожаю є не тільки найбільш раціональнім, алей екологічно безпечним і економічно вигідним. Найбільш популярні протруйникинасіння ріпаку не тільки на території України,алей Європи – Раундап Екстра, Раундап Макс.

Раундап Екстра ефективно захищає врожай від таких розповсюджених бур’янів, як пирій, амброзія, осот, дурман та очерет. Цей гербіцид активно проникає в бур’яни через пори в листках, недостиглу деревину, пошкодження в пагонах. Його системна, суцільна дія не припиняється навіть в період жорсткої спеки і має низький процент повторного обприскування через випадіння несподіваного дощу. Раундап Екстра легко розчиняється навіть у жорсткій воді, а запатентована проти-проливна система прискорює приготування розчину, підвищуючи тим самим процент ефективності використання протруйника.

Інший унікальний препарат має назву Раундап Макс. При його виробництві застосовується новітня технологія ТранСорб™, що забезпечує блискавичне проникнення протруйника в кореневу систему бур’янів та надає можливість проводити обробку рослин, як в посушливих умовах, так і при підвищеній вологості. Після обробки, через короткий термін часу активно розпочинають гинути як однорічні так и багаторічні бур’яни.

Економічна вигода вирощування ріпаку в рази перевищує прибуток від вирощування зернових, а при умові переробки його на біопаливо постає можливість отримати надприбутки. Використання якісних протруйників насіння – одна з основ, що забезпечить гарний урожай.