Екскурсія вечірнім Києвом - куди варто піти.

Київ - столиця України, місто із древньою і цікавою історією. Ви, мабуть, думаєте, що бачили у Києві все. Але не спішіть, адже йому є чим вас здивувати. Тим більше, якщо ви наважетеся на екскурсію нічним Києвом. Якщо ви сильні духом, вас багато і ви нічого не боїтеся, то можете сміливо гуляти по місту в нічний час без супроводу, а після прогулянки вернутися у заздалегіть винайняту квартиру в Києві подобово.

 Адже, якщо Ви хочете безпечно насолодитися красою нічного міста і після прогулянки безпечно вернутися і відпочити в комфортних умовах, то перше, про що необхідно подбати - це житло в Києві. Місто вражає своїми розмірами, отже, шукайте житло ближче до центру, однак близькість до метро - теж гарна ознака.

Все більше туристів приїжджають щодня в столицю, щоб познайомитися з нею пближче. Київ красивий як вдень, так і вночі, так як при світлі місяця його освітлюють тисячі ліхтариків і лампочок. А головна вулиця столиці - Хрещатик ввечері заворожує неоновими вогнями.

Романтична і таємнича атмосфера сутінок, а потім і нічної пори - чудова нагода побачити місто з незвичайного ракурсу. Екскурсії бувають пішими та автобусними, але в будь якому випадку вам буде на що поглянути. Вечірні набережні, освітлені мости, ілюмінація Хрещатику, елегантно підсвічені храми столиці - усе це залишає невимовне враження.

Вам сподобаються найдивовижніші і чарівні куточки Києва у нічній ілюмінації: Оперний театр, Золоті Ворота, Софіївський собор, Михайлівський Золотоверхий собор, Андріївська Церкву, оглядовий майданчик поруч з аркою Дружби Народів, головну вулицю столиці Хрещатик, Майдан Незалежності, площа Івана Франка, Будинок з химерами, Києво -Печерську Лавру, Батьківщину-Мати, Володимирський собор, Національний університет ім. Тараса Шевченка та багато іншого.

Якщо ви приїхали до Києва в холодну пору року не забудьте про теплий одяг, адже застуда не сприяє вдалій мандрівці. Захопіть з собою тепмос з чаєм і кілька крекерів - і ви зможете перекусити в романтичній атмосфері на лавочці в парку, чи на набережній під шум хвиль Дніпра.

Слідкуйте за погодою, якщо є мінімльна ймовірність, що буде дощ - візьміть парасольки чи дощовики. Дощ є романтичним лише у двох випадках - коли він за вікном, та коли він не застав вас зненацька.

Отже, якщо ви хочете здивувати свою пару, або й самого себе - подаруйте собі міську екзотику - нічну прогулянку Києвом. Ми впевнені, що місто покаже себе вам з зовсім незвичайного ракурсу. Ви отримаєте масу прекрасних вражень і хороших спогадів, а після такої мандрівки - прийдете у заздалегіть орендоване за допомогою нашого сайту помешкання. Квартира подобово в Києві - це найзручніший спосіб для туристів.