АНОНС ТИЖНЯ: "Творча Майстерня" підготувала для улюблених глядачів «Першу поетичну каву. Втрачений ґудзик»

Що таке "Творча Майстерня"? Хто ці "майстрині" та "майстри"? І де вони творять свою казку? Такими інтригуючими деталями з нами поділилась РЕЖИСЕРКА цього віночка талановитості та творчості - Анастасія Валько.

"Розбуркані після невеликих весняних канікул, актори мляво заповзають на репетицію. Це була перша спроба опрацювання нового сценарного плану на «майданчику». Жоден з них ще навіть не підозрював, ким саме він буде у новій виставі.

На разі готується ще одна «Кава». Вистава, яку вже можна назвати традиційною. Адже проходить вона два рази а рік, саме тоді, коли людині так необхідні кавові напої аби не заснути дощової осені та якомога скоріше прокинутися на весні.

Традиції не порушуються і режисерка залишила спектакль на тонкій грані між «Літературним театром» та «Поетичною виставою».  "Перша поетична кава" 2016 року визнана одним з найуспішніших аматорських театральних постановок Сумської області! А на цей раз глядачів дивуватимуть нові герої, зібрані з усіх кінців світу.

Яскравою відмінністю від усіх інших постановок є саме те, що сюжет вистави знаходиться поза зоною часу і простору. В ній говориться про вічне, незламне, незбагненне та неосяжне людське життя. На сцені відбуватимуться, знайомі абсолютно кожному, події, а різноманіття персонажів дасть змогу знайти серед них себе, впізнати своїх сусідів, родичів, друзів.

Уся трупа плідно працює, крім цього, шиються костюми, майструється реквізит, звуко- та світло-режисери кожну репетицію працюють разом з акторами, щоб все було гармонічно та ідеально.

Сценарій - авторський з використанням класичних творів.

А тепер найголовніше, а саме – кого ви побачите на сцені МПК 25 квітня о 18:00: професійну жульманку та двох її прибічників – крадіїв, справжнього одесита (не за походженням, а за національністю, а це в наш час рідкість), благородну аристократку та інтелігентного маргінала, чарівну панночку Софі та віддану своїй справі лікарку, романтика з квітковою душею, трубо чиста, доньку годинникового майстра, і невеличкий сюрприз для нашого глядача, це незвичайні герої – кавові міми!

Отже, затамувавши подих ми з нетерпінням чекаємо 25 квітня, щоб розкрити всі таємниці кавового життя маленького театру з великою душею під назвою «Творча Майстерня».

Приєднуйтесь до нас, нам буде про що погомоніти.

З любов’ю, режисерка."

Отже, ви зрозуміли:

 

GorodІнфо, Глухів

 

Печать E-mail