Кришталевий янгол від Estell – чемпіонат краси у Глухові

21 березня на базі ДНЗ «Глухівського вищого професійного училища» відбувся 2 етап VI Всеукраїнського чемпіонату з колористики «Estell colour» в рамках XV Міжнародного фестивалю «Кришталевий янгол» серед студентів спеціалізованих навчальних закладів з перукарського мистецтва. 

Майбутні перукарі попрацювали в ролі майстрів – колористів. У навчальному закладі для учасників Чемпіонату був проведений семінар з «Колористики» з відпрацюванням. Кожен учасник мав можливість разом з технологами Estell Professional підібрати індивідуальний коктейль та виконати фарбування. Також учасниці мали створити цілісний образ, тобто фарбування, стрижку, моделювання, макіяж та костюм з аксесуарами. При цьому, увага повинна бути сфокусована на фарбуванні волосся. Фото роботи має бути завантажено до відповідного альбому в соціальній мережі в Контакті. Відповідно до умов конкурсу, виокремлювалося три номінації: «Креативне фарбування», «Комерційне фарбування» та «Весільне». Оцінінили конкурсні роботи члени компетентного журі.

П’ять учнів Глухівського вищого професійного училища приймали участь, а саме учениці 11 групи: Макаренко Юлія, Сидоренко Ганна та Третяк Вікторія в номінації «Весільне Фарбування», Нікітіна Надія – «Креативне» та учениця 35 групи, Серьожкіна Катерина – «Комерційне фарбування». Фото робіт можна переглянути та лайкнути за посиланням: http://vk.com//thecrystalangel/.

       

 

GorodІнфо, Глухів                                       Майстер в/н Непомнящих Наталія Сергіївна

 

Печать E-mail