Інтрига чи домашня біганина, вбивство чи випадковість, кохання чи розрахунок? «Пілігрим» задав чимало питань для публіки!

11 березня відбулась грандіозна подія для міста Глухів – Молодіжний народний театр «Пілігрим» знову зібрав аншлаг своєю виставою «Тітки», запаливши на сцені зірки місцевих акторів-аматорів. 

Хоча насправді аматорами їх уже важко назвати – це справжні професіонали. П’ять уже досвідчених акторів – Оксана Хіманова, Оксана Бородіна, Валерій Колоусов, Андрій Гурець та Олександр Мірошниченко – легко й переконливо спочатку створили захоплюючу атмосферу на сцені, а потім її витримали до кінця п’єси, не збавляючи темпу. Двоє дебютантів у серйозних виставах – Катерина Нетеча та Дмитро Бабенко – стали приємними відкриттями для глядачів, адже вони спокійно й талановито відтворили свої ролі. Творчий колектив творить класичне мистецтво – хитромудра інтрига стала основою комедії, а світлові та музичні спецефекти доповнили настрій та зібраність образів героїв. Режисерська робота Ірини Ільясової стала ще одним успіхом у її кар’єрі, судячи з оплесків у залі, публіка була солідарною з цим.  

 

Глухівські «Тітки», у виконанні «Пілігрима» виявились настільки натхненнями, що глядачі не залишились байдужими. Як-от Світлана Максимчук-Макаренко, молодий театральний критик, викладач Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка, поділилась своїми враженнями на сторінках у соціальних мережах Vkontakte та Facebook у формі рецензії:

«Наше місто часто радує гарними концертами, цікавими заходами, але театральні постановки від Ірини Ільясової – це завжди подія! Тиха і скромна, безмежно талановита Режисер з великої літери – дійсно майстер своєї справи. І сьогоднішній успіх її «Пілігриму» – ще один тому доказ!

Вистава «Тітки» – це комедія-фарс авторства відомого актора і драматурга О. Коровкіна, дуже легка і проста. Розрахована вона у першу чергу на глядача, який прийшов у театр відпочити від повсякденних турбот. Сюжет такий: дві сестри пенсійного віку Роза і Грета живуть разом у красивому старовинному будинку, який дістався їм у спадок. Розташований він у самому центрі міста, має історичну цінність і тому заволодіти ним намагаються місцеві чиновники, які хочуть під приводом програми старого житла виселити бабусь на околицю міста, а сам маєток продати. На цьому тлі і розвивається сюжет вельми цікавої комедії з безліччю кумедних ситуацій.

Я не знаю, якою магією володіє Ірина Юріївна Ільясова, але перевтілення акторів у героїв комедії було геніальним! Актори грали з куражем, легкістю і задоволенням. Три години вистави пролетіли, як одна мить, 10 хвилин антракту глядачі не могли дочекатися продовження, цитуючи улюблені вирази з першого акту! А грали лише 7(!!!) чоловік: неповторні тітоньки Роза (Оксана Хіманова) і Грета (Оксана Бородіна), їх улюблений племінник, красень-продюсер Роберт (Aндрій Гурець), загадкова Маріанна, яка працює на підприємстві «Век воли не видать» (Валерій Колоусов), негідник-чиновник Бабакін (Олександр Мірошниченко), поліцейський Кувикін, який мріє про славу (Дмитро Бабенко) і мила столична штучка, наречена Роберта, Інга (Катерина Нетеча).

Чесно відповідаючи на запитання «Що сподобалося найбільше?», скажу: звичайно, професійна гра всієї чудової сімки акторів, велика кількість відкаліброваних жартів у сценарії, а ще щасливі обличчя глядачів після вистави! Упевнена, зовсім не буде перебільшенням сказати, що незадоволених виставою не було! І не могло бути!!!

Отож, дякую тобі «Пілігрим» за вечір! Дякую за настрій! Дякую за майстерність!! І, я сподіваюся, до нових зустрічей!!!»

Залишається лише побажати творчого натхнення режисеру та акторам. Чекаємо на оголошення третього повтору комедії «Тітки». А чи надихнули вас наші відгуки на відвідання творчого доробку глухівського театру «Пілігрим»?

 

GorodІнфо, Глухів

 

Печать E-mail