Що таке "Творча Майстерня"? Хто ці "майстрині" та "майстри"? І де вони творять свою казку? Такими інтригуючими деталями з нами поділилась РЕЖИСЕРКА цього віночка талановитості та творчості - Анастасія Валько.

Печать E-mail

21 березня на базі ДНЗ «Глухівського вищого професійного училища» відбувся 2 етап VI Всеукраїнського чемпіонату з колористики «Estell colour» в рамках XV Міжнародного фестивалю «Кришталевий янгол» серед студентів спеціалізованих навчальних закладів з перукарського мистецтва. 

Печать E-mail

11 березня відбулась грандіозна подія для міста Глухів – Молодіжний народний театр «Пілігрим» знову зібрав аншлаг своєю виставою «Тітки», запаливши на сцені зірки місцевих акторів-аматорів. 

Печать E-mail

Колоритное мероприятие закончилось в воскресенье с мега-позитивными эмоциями. Скептически настроенные моралисты почему-то очень сильно предсказывали нехорошие вещи, например, неизбежность жертв. Успокойтесь, все было предельно безопасно.

Печать E-mail

Желающих попасть на фест очень много. Для Глухова это событие грандиозное, ответственное, и приготовление к нему ведется не менее масштабное. Другое дело, как оказаться в эпицентре событий?

Печать E-mail