Останнім часом сумчани приділяють дедалі більше уваги оформленню своїх інтер’єрів, намагаючись зробити їх по-справжньому стильними. При цьому далеко не всі використовують екзотичні способи, обходячись тим, що пропонують більшість виробників. Отже, які саме матеріали найчастіше використовують жителі Сум?

Засклити балкон або лоджію у КиєвіЛоджія або балкон - невід'ємна частина будь-якої квартири, її продовження. Неакуратний, несучасний вигляд в даному місці способи зробити погане враження про весь будинок. Першим засобом по приведенню лоджії або балкона в доглянутий акуратний вигляд є скління ПВХ-вікнами. Якщо ви мрієте про чистому, красивому, сучасному і затишному балконі, сміливо звертайтеся в VOKNE.com.ua. Ми виконаємо скління будь-якої складності за найдемократичнішими цінами.

Чи необхідно засклення балконів у вашій квартирі?

Засклення балконів і лоджій в Києві і області

Якщо балконний простір не дозволяє повноцінно використовувати кілька додаткових квадратних метрів. Скління вирішує цю проблему, дозволяючи перетворити раніше незайнятого простору в повноцінну житлову площу.

Якісно засклений і утеплений балкон або лоджія дозволяють розташувати тут особисті речі, меблі, продукти, консервацію і т. п. Після установки віконної конструкції на балконі можна сушити білизну, не побоюючись потрапляння пилу або вологи.

Фахівці компанії Хімавто готові підібрати кращі ексклюзивні варіанти скління для конкретного балкона або лоджії для збереження тепла в приміщенні або інших цілей за цінами виробника.

Фахівці компанії проводять і встановлюють віконні системи:

  • Теплі. Використовуються для максимально якісного утеплення і хорошої звукоізоляції при підвищеному рівні шуму. Тепле скління дозволяє не тільки зберігати порядок на балконі або лоджії, але і зробити їх продовженням житлової кімнати за рахунок відмінної теплоізоляції. Встановлюється найчастіше на великих балконах.
  • Холодні. Доступні всім, хто бажає мати акуратний і чистий балкон, захищений від опадів. Холодне скління поступається теплому за показниками тепло- і шумоізоляції, але при цьому дозволяє економити простір шляхом установки стулок, які зсуваються по напрямних в сторону.

Для замовлення доступні конструкції будь-яких форм - П-образні, Г-образні, напівкруглі і ін.

Переваги скління балконів і лоджій у Києві пластиковими вікнами від компанії Хімавто

  1. комфорт і простота у використанні;
  2. надійний захист від атмосферних опадів, холоду і пилу, сторонніх шумів;
  3. простота в догляді;
  4. тривалий термін служби;
  5. можливість вибору системи відкривання стулок - поворотною, відкидною, поворотно-відкидний, для максимального комфорту використання.

Як вибрати конструкцію для скління балкона?

Вибір варіанту скління визначається конструктивними особливостями балкона або лоджії, уподобаннями замовника, цільовим призначенням приміщення, а також можливостями гаманця. Професійні консультації фахівців компанії ТОВ "Хімавто" допоможуть вирішити, який варіант і тип скління вибрати в кожному конкретному випадку.

При будь-яких варіантах скління майстра vokne.com.ua використовує високоякісний німецький профіль Рехау, комплектуючі та фурнітуру австрійського виробництва.

Всі конструкції виконуються за індивідуальним замовленням тільки після виїзду майстра на об'єкт і точного зняття замірів віконного отвору. Це дозволяє гарантувати максимальну точність і ефективність в питаннях економії тепла. Монтажні роботи виконуються відповідно до нормативів і загальноприйнятими стандартами. На всі віконні конструкції та установчі роботи надається офіційна гарантія виробника.

Засклення балконів і лоджій в Києві пластиковими вікнами Рехау з каталогу http://vokne.com.ua/ua/plastic-windows/ - відмінна можливість поліпшити вигляд вашого будинку і отримати кілька квадратних метрів додаткової житлової площі.