Найкращі готелі Львова відкриті для вас

Львів – славетне місто, з багатовіковою історією та неповторним виглядом, що славиться незчисленною кількістю легенд і повір’їв, знаменитою на весь світ бруківкою і кавою, звареною за старовинними рецептами купця й дипломата Юрія  Кульчицького. Він,власне, й привіз сюди зерна цього чудового напою.

З кожною хвилиною, проведеною у Львові, відчуваєш, як тіло наповнюється новими силами, а розум очищується від непотрібних думок. Тільки тут можна вкотре прогулюватись по одних і тих самих вуличках і щоразу захоплюватись їхньою неповторною красою й унікальністю.

Неможливо не закохатись у це місто, що пронизане історією від найменшого камінця фундаменту будь-якого з будинків, до кінчика українського прапора на ратуші. Сюди затягує, неначе нестримним вихором, все сильніше й сильніше, відкриваючи з кожним наступним візитом нові грані міста Лева. Завітавши до Львова, ви гарантовано будете підкорені цими вузенькими та затишними вуличками, різноманіттям кав’ярень і ресторанів, самобутністю й культурою тутешнього люду,  що здавна славився своєю привітністю й щирістю, не залишав друзів, сусідів і гостей міста у біді. Тому можете бути спокійними, тут ви не залишитесь ані голодними, ані без житла.

Львів радо прийме всіх охочих заглянути у калейдоскоп історії

Ще за часів, коли після відкриття першого готелю пройшло лише кілька років, це європейське місто набуло слави центру туристичного життя не тільки у східній, а й у всій Європі. Так, у самому центрі розмістилися старожили готельної індустрії – готелі «Жорж», «Гранд» й  «Асторія». Вони всім своїм виглядом засвідчують вишуканість і досконалість, що не залишить байдужими найсуворіших критиків.

Якщо ви - поціновувач розкішних апартаментів, вишуканого стилю і помпезності, то ласкаво просимо до цих готелів. Тут на кожного відвідувача чекають неповторної краси номери, обслуговування найвищого рівня, і, що найголовніше, двері в саме серце незабутнього міста Львова!

До вашого вибору пропонують елітні номери:

-          Одномісний;

-          Двомісний;

-          Люкс;

-          Люкс покращений;

Також ви можете скористатись послугами конференц-залів, кабінетів, пралень, скуштувати галицької кухні у ресторані чи випити кави у барі. Відпочинок в найкращих помешканнях Львова стане незабутньою сторінкою ваших спогадів.

Але однією з найважливіших особливостей Львова туристичного є те,що зупинившись у більш доступних апартаментах, ви однозначно відчуєте себе впливовою персоною, тому що навіть найдешевші хостели вирізняються своєю чистотою, охайністю і кваліфікованим персоналом. Тут кожний працівник володіє кількома іноземними мовами. Тому можете бути певними, що ваші побажання будуть почуті.

Львів – це місто, в яке хочеться повертатись знову і знову. Як до себе додому!